Barne Antolakuntza

Ebaluazio-Batzordeak

 

Ordainsari-Osagarrien Batzordeak

 

Bikaintasunaren Batzordea

Jesús Rodríguez Fernández, Aurora Valenzuela Garach, Lola Gadea Rivas, Francisco Javier Moreno Hernández, Alfonso Carlosena García eta Primitiva Bueno Ramírez.

1.- Zientzia Esperimentalen Batzordea

Presidentea: Jesús Rodríguez Fernández.
Idazkaria: María Cruz Arzamendi Manterola.
Batzordekideak: Julián Garrido Segovia, Juan Gómez Barreiro, Isabel Lara Ayala, Piedad Nieves de Aza Moya, Ana María Pelacho Aja, María del Mar Rueda García, Jesús Miguel Sanz Morales, Iñigo Arregui Uribe Etxebarria eta Ana María Urtiaga Mendia.

2.- Medikuntza eta Osasun Zientzien Batzordea

Presidentea: Aurora Valenzuela Garach.
Idazkaria: María Concepción del Cid Canda.
Batzordekideak: Miguel Bensasar Veny, Ana Fernández Santander, Juan José Jimenez Moleon, Francisco Javier Ordoñez MuñozJesús Ángel Seco Calvo, Francesc Sureda Batlle eta Itziar Zazpe García.

3.- Zientzia Juridikoen eta Ekonomia Zientzien Batzordea

Presidentea: Lola Gadea Rivas.
Idazkaria: Fernando Pérez de Gracia Hidalgo.
Batzordekideak: Roncesvalles Barber Cárcamo, Nuria Belloso Martín, Isabel María García Sánchez, Luis Miguel Hinojosa Martínez, María Amelia Pascual Medrano,  Nicolás Rodríguez García eta Simón Sosvilla Rivero.

4.- Gizarte Zientzien Batzordea

Presidentea: Francisco Javier Moreno Hernández.
Idazkaria: Isabel Cantón Mayo
Batzordekideak: Javier Díaz Noci, Carmén María Elboj Saso, , Juan Ramón Ordoñana Martín, Miquel Rodrigo Alsina, Marta Soler Gallart eta Ángel San Martín Alonso.

5.- Irakaskuntza Teknikoen Batzordea

Presidentea: Alfonso Carlosena García.
Idazkaria: Begoña Arrue Ulles.
Batzordekideak: Francisco Javier Arcega Solsona, María Victoria Borrachero Rosado, Verónica Calderón Carpintero Eugenio Giner Maravilla, Elena Gordo Odériz, Joaquín Sabate Bel, Ignacio Raúl Matías Maestro eta Carmen Vázquez García.

6.- Giza Zientzien Batzordea

Presidentea: Primitiva Bueno Ramírez.
Idazkaria: Cristina Borregero Beltrán.
Batzordekideak: Rodrigo Castro Orellana, Urtzi Etxeberria Otaegi, Patxi Salaberri Zaratiegi, Pedro Serna Bermúdez, Asunción Jodar Miñarro, Eva Fernández del Campo Barbadillo eta Ramón Sobrino Sánchez.


Ebazpena, 2022ko irailaren 9koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.

Ebazpena, 2021eko irailaren 6koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.

Ebazpena, 2020ko urriaren 29koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.

 Ebazpena, 2020ko otsailaren 14koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.

 Ebazpena, 2019ko irailaren 30koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.

Ebazpena, 2018ko urriaren 29koa, Unibasq Euskal Unibertsitate Sistemaren Kalitate Agentziaren zuzendariarena.


logotipo observatorio

Euskal Unibertsitate Sistemaren Behatokia